Tesetturcenneti.com Bayilik Şartları Nelerdir? 

Tesetturcenneti.com dan xml bayilik almanız için öncelikle aktif edilmiş bir e-ticaret sitenizin olması gerekir.

Bayilik için başka bir ön şartımız bulunmamaktadır. işletmeniz ve  web siteniz hakkında yapacağımız ön inceleme sonrasında online bayilik ve XML ürün listesi içeren link verilmektedir.  Vereceğimiz XML linki sadece bize vereceğiniz IP adresine tanımlanır. Verilen XML linki sadece bir sitede  kullanılabilir. Bayi ürün resimlerini tüm sosyal medya hesaplarında yayınlayabilir.

Tesetturcenneti.com Ürünlerini Nasıl Sipariş Veriyoruz?

Siparişlerinizi sitemizden yapacağınız üyelik üzerinden, 0 850 220 62 50 numaralı telefon sipariş hattımızdan veya info@tesetturcenneti.com mail adresimize sipariş detaylarını mail göndererek sipariş oluşturabilirsiniz. Ödemeyi, kredi kartı, havale veya kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz.

Tesetturcenneti.com Ürünleri Nasıl Ulaştırıyor?

İş günlerinde saat 16:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, 16:00 dan sonra veya iş günleri dışındaki ki siparişleriniz ise bir sonraki iş gününde müşterinize kargolanır. Xml ve komisyonlu bayilerimizin siparişlerinde kargo ücreti bayiye aittir. Peşin ödemelerde kargo ücreti 6 TL, Kapıda ödemelerde ise kargo ücreti 11 TL'dir.  Kargo bedava uygulaması perakende siparişlerde geçerli olup XML ve komisyonlu bayiler için buradaki şartlar geçerlidir. Talep ettiğiniz bir kargo firması yok ise Sürat Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Talep ederseniz ürünler bayi faturası ile gönderilir. Faturayı info@tesetturcenneti.com mail adresine göndermeniz yeterlidir. Bayi'nin talep etmesi halinde, kargo hazırlama sırasından bayi logolu ambalaj malzemeleri (koli, bant, kartvizit, insert vb.) kullanılabilir.

Müşterinize ürün kapıda ödeme olarak gidecekse siparişinizi oluştururken kapıda ödeme seçilmeli ve satış tutarı sipariş not kısmına müşterinizin bilgileri teslimat adı ve adresi kısmına girilmelidir.

Tesetturcenneti.com da İade ve Değişim Nasıl Oluyor

İade veya değişim yapılacak ürün, etiketi koparılmamış, kullanılmamış, iğnelenmemiş, ütülenmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ise iade ve değişim kargo masrafları bayi veya alıcı tarafından karşılanması şartıyla iade ve değişim yapılır.

Tesetturcenneti.com da XML Bayilik Ücretli mi?

XML Bayiliği yıllık olarak tanımlanır ve her yıl karşılıklı mutabık kalınması durumunda yenilenir. Bir yıllık ücret 1000 TL (KDV dahil) dir. Bayi hesabı için ise 3000 TL bakiye talep edilmektedir. Bayilik ücreti ve bakiye tutarı peşin tahsil edilir. Bayi sözleşme tarihinden itibaren bir yıl içerisinde 20.000 TL ve üzeri satış yapması durumunda, bayilik ücreti iade edilir veya bir sonraki yılın bayilik ücretine mahsup edilir.

Sunduğumuz XML linkinin  3. şahıslarla paylaşılması durumunda Tesettür Cenneti bayiliği iptal etme hakkını saklı tutar.

Tesettür Cenneti Ürün Kar Oranları

Ürün kar oranları, perakende satış fiyatları üzerinden belirlenir. Bayi dilerse daha yüksek fiyatlarda satış yapabilir. Perakende satış fiyatımız üzerindeki marjın tamamı Bayi'ye aittir. Farklı zamanlarda sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde sizde müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilirsiniz.


Son Gezilen Ürünler

Ürün bulunamadı.

Menu